W czasie pandemii coraz więcej osób inwestuje w kryptowaluty! 

Kup wygodnie kryptowalutę!

Polacy w dobie pandemii coraz częściej szukają alternatywnych form oszczędzania i inwestowania kapitału. Dzięki temu skutecznie unikają niskich stóp procentowych i innych nieatrakcyjnych form lokowania oszczędności. Jedną z coraz częściej wybieranych form inwestycyjnych są kryptowaluty.
 

Kryptowaluty cieszą się rosnącą popularnością, a wiele osób upatruje w wirtualnej walucie możliwość inwestycji, która pozwoli nie tylko bezpiecznie ulokować pieniądze, ale przede wszystkim pomnożyć kapitał w dobie galopującej inflacji.

Jak bezpiecznie i mądrze zacząć inwestować w kryptowaluty? Co musisz zrobić, żeby Twoja inwestycja okazała się bezpieczna i udana? Jak skutecznie inwestować w Bitcoina w 2021 roku? 

To pytania, które najczęściej pojawiają się u osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z kryptowalutami i chcą poznać jak najwięcej szczegółów, aby mieć pewność, że ta decyzja okazała się właściwa. 

W tym artykule znajdziesz wszystkie niezbędne informacje, które pomogą Ci zacząć inwestować w kryptowaluty!  

Jak kupić kryptowaluty? Bezpiecznie kupisz je na giełdzie kryptowalut!

Największa     Największa

Jak kupić kryptowaluty i zacząć inwestować swoje oszczędności w kryptowaluty?

Opublikowaliśmy obszerny poradnik, który pomoże Ci w łatwy sposób nauczyć się bezpiecznie i sprawnie kupować dowolną kryptowalutę. Kupno kryptowaluty jest wyjątkowo łatwym i szybkim procesem. Bitcoina i każdą inną kryptowalutę możesz nabyć online – bez wychodzenia z domu!

Chcąc kupić kryptowalutę, możesz skorzystać z kantoru kryptowalut , a także giełdy kryptowalut.

Wybierz giełdę lub kantor kryptowalut, który pozwoli Ci dokonywać transakcje w języku polskim, a także zapewni wsparcie w języku polskim w sytuacjach, w których będziesz potrzebować pomocy.

Zarejestruj konto na jednej z popularniejszych giełd kryptowalut

To gdzie bezpiecznie kupić kryptowaluty?

  • Jedną z najpopularniejszych giełd kryptowalut, na której polscy prywatni inwestorzy kupują kryptowaluty, jest polska giełda BitBay

Kup Bitcoina i ponad 30 innych kryptowalut na polskiej giełdzie BitBay

  • Równie dużą popularnością cieszy się największa na świecie giełda Binance, która mimo globalnego zasięgu, zapewnia wsparcie 24/7 i możliwość wykonywania transakcji w języku polskim.

Kup Bitcoina i ponad 100 innych kryptowalut na giełdzie Binance

Jak zapłacić za kryptowalutę?

Kupując kryptowalutę, możesz płacić złotówkami. Oznacza to, że potrzebujesz konta walutowego. Pamiętaj jednak, że założenie konta na giełdzie kryptowalut online, wymaga potwierdzenia Twojej tożsamości. Zatem musisz przygotować swój dowód osobisty, a także elektroniczne konto osobiste.

Giełda kryptowalut umożliwia swobodne transakcje kryptowalutami, sprawdzać aktualne stawki konkretnych kryptowalut, a także dokonywać kupna czy sprzedaży aktywów.

Kupno kryptowaluty może być długoterminową inwestycją. Dlatego też powinieneś zadbać także o bezpieczny portfel kryptowalut, gdzie będziesz gromadzić swoją wirtualną walutę między jej sprzedażą lub wymianą.

Zachęcamy Cię do skorzystania z elektronicznego portfela kryptowalut. To całkowicie bezpieczne narzędzie i często wybierane narzędzie do przechowywania kryptowalut.

Kup BTC za złotówki!

Jak bezpieczne inwestować w kryptowaluty?

Rynek kryptowalut zapewnia mnóstwo możliwości dla początkujących inwestorów. Inwestycja w kryptowaluty może się zwrócić, zapewniając Ci bardzo wysokie zyski. Niemniej, może okazać się również, że nie zapewni Ci ona tak wysokich zwrotów, jakich się spodziewałeś.

O czym musisz pamiętać, chcąc zacząć inwestować w kryptowaluty?

Przede wszystkim miej na uwadze to, że decydując się na kupno Bitcoina, Ethereum lub Litecoina, musisz bacznie obserwować wahania cen, a także uzbroić się w cierpliwość.

Inwestując w kryptowaluty, pamiętaj, że jest to inwestycja długoterminowa, a ceny kryptowalut zmieniają się w czasie rzeczywistym, co oznacza, że śledzenie kursów może okazać się w tym przypadku kluczowe.

Inwestując w kryptowalutę, musisz również pamiętać, że to inwestycja znacznie różniąca się od inwestycji w inne aktywa. Inwestując w złoto (a nawet nieruchomości), zauważysz niewielkie wahania cen, natomiast wirtualna waluta wielokrotnie udowodniła już, że w krótkim czasie jest w stanie wygenerować wysokie spadki i wzrosty cen.

BitBay

Jak powinieneś inwestować w kryptowaluty?

Przed rozpoczęciem inwestowania w kryptowaluty zbierz jak najwięcej informacji o całym rynku kryptowalut, jak i o wartości konkretnych kryptowalut w ostatnich tygodniach.

Chcesz inwestować w kryptowaluty i masz na oku konkretną wirtualną walutę? Inwestycja nie będzie różniła się bardzo od klasycznego grania na giełdzie. Skupując kryptowaluty, postaraj się wyczekać moment, aż wartość kryptowaluty spadnie do atrakcyjnego dla Ciebie poziomu.

Z kolei najlepszym momentem na sprzedanie waluty, bądź jej wymianę będzie moment, w którym osiągnie ona możliwie najkorzystniejszy wynik finansowy w danym okresie.

Kupuj w dołku, sprzedawaj na górce!

Zanim zaczniesz inwestować w kryptowaluty, zastanów się, jaką kwotę chcesz przeznaczyć na ten cel, pamiętając o tym, by część swoich oszczędności ulokować w innych instrumentach inwestycyjnych – na przykład w walutę tradycyjną, złoto, nieruchomości, a nawet zabezpieczyć część kapitału na lokacie.

Zainwestuj w BTC

Bezpieczne inwestowanie w Bitcoin - jak to zrobić?

Bitcoin zrewolucjonizował pojmowanie wirtualnej waluty i znacząco poszerzył możliwości inwestycji w kryptowaluty. Jeszcze do niedawna ludzie, którzy zainteresowali się BTC, mogli za niewielkie pieniądze kupić kryptowalutę i korzystać z niej podczas anonimowych płatności online.

Dziś wiele z tych osób może pochwalić się świetnie zainwestowanymi pieniędzmi i dużym zwrotem inwestycji, ponieważ BTC jest aktualnie najdroższą kryptowalutą.

Czy w 2021 roku warto inwestować w BTC? Być może największy przełom związany z wartością tej kryptowaluty mieliśmy okazję już obserwować. Trudno jednak nie zgodzić się, że BTC wciąż ma wiele do zaoferowania, a obecnie mnóstwo osób decyduje się na inwestycję w tę kryptowalutę – zwłaszcza początkujących inwestorów, którzy dopiero wkraczają na rynek kryptowalut.
Na naszej stronie znajdziesz obszerny artykuł poświęcony tylko BTC, wyjaśniamy w nim jak kupić Bitcoina, gdzie kupić Bitcoina, a także przybliżamy historię tej kryptowaluty. 
Zachęcamy do lektury, jeśli masz pewność, że inwestując w kryptowaluty, wybierzesz właśnie BTC, a nie konkurencyjne waluty wirtualne.

Podsumowując – jak inwestować w kryptowaluty w 2021 roku?

Zainwestuj w kryptowaluty w 2021 roku!

Czy warto inwestować w kryptowaluty? Z całą pewnością!

Rynek wirtualnych walut wciąż się rozwija, dając inwestorom wiele możliwości i szanse na spektakularne zyski.

Pamiętaj, że oszczędności, z którymi nic nie robimy, tracą na swojej wartości z powodu inflacji. Ceny towarów i usług rosną, a pieniądze odłożone na koncie osobistym tracą na wartości. Bezpieczne lokaty czy konta oszczędnościowe zapewniają minimalne odsetki, które nie pokrywają tempa galopującej inflacji.

Inwestując w kryptowaluty, możesz przekonać się, że nawet niekonwencjonalne inwestycje nie są zarezerwowane tylko dla wybranego grona inwestorów. Dostęp do giełd kryptowalut, kantorów kryptowalut, a nawet bitomatów jest niemal nieograniczony, tylko od Ciebie zależy, czy zdecydujesz się wykonać pierwszy krok i zacząć swoje doświadczenie z kryptowalutami.

Jeszcze dziś kup swoją pierwszą kryptowalutę!

Contact us

Find us at the office

Humble- Micallef street no. 52, 81559 Jakarta, Indonesia

Give us a ring

Arieal Keswick
+27 450 860 545
Mon - Fri, 9:00-18:00

Reach out